Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

KİA ÇIKMA YEDEK PARÇA (orjinal)


K-S oto Kia çıkma parça;  Ankara Ostim Yıldız Sanayi merkezli olarak Kia'nin orjinal parçalarını, İstanbul İzmir Bursa Eskişehir Adana Mersin Antalya Gaziantep İzmit Konya Kocaeli Samsun Trabzon Uşak başta olmak üzere Türkiye geneline Kia çıkma yedek parça anlaşmalı kargo firmaları ile uygun fiyatlara düzenli şekilde muayyer olarak göndermektedir. Ayrıca CERATO, PİCANTO, RİO, SORENTO, SPORTAGE ORJİNAL ÇIKMA PARÇALARI modellerinin  orjinal yedek çıkma parça satışı yapmaktadır. Kia yeni (0) yan sanayi yedek çıkma parçaları ikinci el satışlarını Ankara  ostim yıldız oto sanayii sitesi  merkezimizden elden teslimatta yapmaktadır. 2000 -2020 model kazalı hasarlı Kia araçlarınız alınır.


KİA ÇIKMA PARÇA


Kia parçaları spariş hattı : 0 312 385 1915 - 0 506 243 5177  - 0 545 225 1910
Adres Yıldız Sanayi Kia Cikma Parca Sitesi, Bağdat Cd. No: 397, 06370 Yenimahalle Ostim Ankara
Başta Kia modelleri olmak üzere Kia ve Kia modelleri parçalarıda mevcuttur. Tüm kargo firmaları ile anlaşmamız vardır. Bu anlaşmalar Kia çıkma parça kargo gönderiminde %50'ye varan fiyat avantajı sağlamaktadır.


Kia Çıkma


K-S Kia çıkma parça; sıfır ikinci el yan sanayi yedek parçacı Ankara Ostim, Yenimahalle, Şaşmaz, Yıldız, İvedik İzmir İstanbul Kartal, İkitelli, Bostancı oto sanayilerindeki ustalarımıza Türkiye geneline CERATO, PİCANTO, RİO, SORENTO, SPORTAGE ORJİNAL ÇIKMA PARÇALARI modelleri ve Kia Kia Kia çıkma orjinal yedek parçaları en uygun fiyatlarla gönderilir. En temiz kaliteli, performansı en iyi durumdaki Kia orjinal çıkma yedek parçalarını en uygun fiyata satma anlayışı ile ve birinci öncelik %100 müşteri memnuniyeti hedefinde kaliteden ödün vermeme ilkesini benimseyen "K-S Kia"  iş ahlakına sahip ilkeli ve prensipli çalışma tarzı ile yılların tecrübe ve birikimi ile Kia çıkma orjinal tedek parça satışında sektörün lider firması haline gelmiştir.

Kia Çıkmacı

Kia Çıkmacısı

http://KiaKiakiacikmaparca.com/Kia-cikma-yedek-parca