Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

HONDA ÇIKMA YEDEK PARÇA (orjinal)


K-S oto Honda çıkma parça;  Ankara Ostim Yıldız Sanayi merkezli olarak Honda'nin orjinal parçalarını, İstanbul İzmir Bursa Eskişehir Adana Mersin Antalya Gaziantep İzmit Konya Kocaeli Samsun Trabzon Uşak başta olmak üzere Türkiye geneline Honda çıkma yedek parça anlaşmalı kargo firmaları ile uygun fiyatlara düzenli şekilde muayyer olarak göndermektedir. Ayrıca accord, civic, civic fb5, civic fb6,civic fb7, crv, jazz, city modellerinin  orjinal yedek çıkma parça satışı yapmaktadır. Honda yeni (0) yan sanayi yedek çıkma parçaları ikinci el satışlarını Ankara  ostim yıldız oto sanayii sitesi  merkezimizden elden teslimatta yapmaktadır. 2000 -2020 model kazalı hasarlı honda araçlarınız alınır.


HONDA ÇIKMA PARÇA


Honda parçaları spariş hattı : 0 312 385 1915 - 0 506 243 5177  - 0 545 225 1910
Adres Yıldız Sanayi Honda Cikma Parca Sitesi, Bağdat Cd. No: 397, 06370 Yenimahalle Ostim Ankara
Başta Honda modelleri olmak üzere Honda ve Kia modelleri parçalarıda mevcuttur. Tüm kargo firmaları ile anlaşmamız vardır. Bu anlaşmalar Honda çıkma parça kargo gönderiminde %50'ye varan fiyat avantajı sağlamaktadır.


Honda Çıkma


K-S Honda çıkma parça; sıfır ikinci el yan sanayi yedek parçacı Ankara Ostim, Yenimahalle, Şaşmaz, Yıldız, İvedik İzmir İstanbul Kartal, İkitelli, Bostancı oto sanayilerindeki ustalarımıza Türkiye geneline accord, civic, civic fb5, civic fb6,civic fb7, crv, jazz, city modelleri ve Honda Kia Honda çıkma orjinal yedek parçaları en uygun fiyatlarla gönderilir. En temiz kaliteli, performansı en iyi durumdaki Honda orjinal çıkma yedek parçalarını en uygun fiyata satma anlayışı ile ve birinci öncelik %100 müşteri memnuniyeti hedefinde kaliteden ödün vermeme ilkesini benimseyen "K-S Honda"  iş ahlakına sahip ilkeli ve prensipli çalışma tarzı ile yılların tecrübe ve birikimi ile Honda çıkma orjinal tedek parça satışında sektörün lider firması haline gelmiştir.

Honda Çıkmacı

Honda Çıkmacısı

http://Hondahondakiacikmaparca.com/Honda-cikma-yedek-parca